Merhaba,

Gilda by Gradiva'nın hikayesi mücevher zanaatının nesilden nesile aktarıldığı bir ailede başlıyor.

Köklü mücevhercilik geleneğimizin temelleri 1969 yılında İzmir'de atıldı. Gradiva Mücevher olarak iki nesil boyunca istikrarlı bir şekilde büyüyen aile şirketimiz, bugün Türkiye'nin en güvenilir mücevher firmalarından biri olmayı başardı. Bu zanaatkar ailenin üçüncü kuşak temsilcileri olarak, 50 yıllık tecrübemiz üzerine kurduğumuz günlük yüksek pırlantalı mücevher markamız Gilda by Gradiva ile modern ve zarif tasarımlarımızı başta Kanada, Amerika ve Avrupa olmak üzere tüm dünyadaki mücevher tutkunları ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Gilda by Gradiva ismini özel olarak ailecek, yani birlikte uzun yıllardır çalıştığımız iş arkadaşlarımız ile birlikte seçtik. Gilda, eski İngilizce'de altın anlamına geliyor, yani tasarımlarımızın hammaddesini temsil ediyor. Gradiva ise ailemizin 50 yılı aşkın süredir nesilden nesile aktardığı yüksek kalite standardı ve güvenilir mücevhercilik anlayışlarını temsil ediyor. Gilda by Gradiva, Gilda'nın uluslararası yolculuğunda Gradiva'nın köklü değerlerine bağlı kalarak ilerleyeceği anlamına geliyor.

Gilda by Gradiva ile günlük mücevherlerimizi tüm dünyaya tanıtırken, sosyal misyonumuz doğrultusunda Her Mücevher Bir Fidan diyerek 1 milyon fidanı doğaya kazandırmayı hedefliyoruz. Ayrıca, bu doğrultuda çeşitli sosyal projelere de imza atıyoruz.

Bu yolculukta aramıza katılmanızdan mutluluk duyacağız.

Sevgi ve saygılarımızla,

Gilda by Gradiva Ailesi